טיפולים הוליסטיים

0
741

סוג הטיפול נבחר בשלב האבחון ולרוב משלב בין שיטות טיפול ועיסוי שונות,

אשר מעניקות יחד את המענה האופטימלי לצרכיו הייחודיים של המטופל.

שוודי עיסוי שוודי | מסאז' שוודי | שוודי קלאסי

עיסוי ממריץ לכל הגוף, אשר מגביר את זרימת הדם, מחמם ומרכך את השרירים, מפיג כאבים ומשחרר ממתחים ומלחצים. העיסוי מותאם אישית למטופל, הן בקצב ובחוזק הטיפול והן בבחירת השמנים הארומטיים אשר משולבים בו.

משך הטיפול: 60-90 דקות

רפלקסולוגיה עיסוי לכף הרגל | מסאז' לכף הרגל

עיסוי-לחיצות על נקודות מפתח בכף הרגל, המבוסס על תפיסת כף הרגל כראי לכל מערכות גוף ונפש, כאשר מגע בנקודות הנכונות שבכף הרגל מביא לזרימה הרמונית של האנרגיה בגוף, מסייע לחילוף החומרים, תורם לחיזוק המערכת החיסונית ומאפשר רגיעה ושחרור ממתחים ומבעיות כרוניות.

משך הטיפול: 60 דקות

לומי לומי עיסוי לומי לומי | מסאז' לומי לומי

עיסוי קצבי ונמרץ הניתן בעזרת אמות הידיים, בתנועה סיבובית-חזרתית אשר ממריצה את מחזור הדם, מעניקה תחושה של רוגע וזרימה ומסייעת לפתוח חסימות אנרגטיות. מקורו של הלומי לומי בהוואי, שם השתמשו בו לריפוי מחלות באמצעות טיפול שניתן על ידי מספר מטפלים ונמשך מספר ימים עד להבראת המטופל.

משך הטיפול: 60-90 דקות

צמחי מרפא טיפול בצמחי מרפא | טיפול בתמציות צמחים | פיטותרפיה

טיפול באמצעות תמציות פרחים בריכוז גבוה, אשר נבחרות בהתאמה אישית למטופל, מתוך מבחר עצום של צמחי מרפא. לטיפול בצמחי מרפא השפעה מהירה ומדויקת והוא מסייע לפתרון בעיות גוף-נפש כגון כאבים, חרדות, כעסים, קשיים בקבלת החלטות, דיכאונות, טראומות והפרעות שינה. הטיפול מבוסס על מפגשים אישיים המתקיימים אחת לשבועיים ומהווים את הבסיס לבחירת הצמחים הנכונים במינונים הנכונים לאורך התהליך.

משך הטיפול: 60-90 דקות

פרחי באך טיפול פרחי באך | טיפול בתמציות פרחי באך

טיפול באמצעות תמציות פרחים בריכוז נמוך, אשר נרקחות בהתאמה אישית לצרכי המטופל ומביאות לשינויים רצויים באופן מתון יחסית. הטיפול בפרחי באך מבוסס על מפגשים אישיים המתקיימים אחת לשבועיים ומומלץ לשילוב עם עיסויים מתאימים, לקבלת מענה שלם לנקודות הצורך המרכזיות בתהליך הטיפול.

משך הטיפול: 60-90 דקות

ארומתרפיה עיסוי ארומטי | מסאז' ארומטי | עיסוי בשמנים ארומטיים

טיפול המבוסס על שימושים שונים בשמנים ארומטיים מרוכזים, המותאמים אישית, אשר מקורם בצמחי המרפא ולהם השפעה חיובית על כל המערכות בגוף ועל מערכת העצבים בפרט. הטיפול בארומתרפיה משולב לרוב עם עיסוי גוף, מומלץ לשימוש באמצעות מבער או מכשיר אדים וניתן גם כהדרכה להורים המעוניינים להעניק טיפול ביתי לילדיהם.

משך הטיפול: 60-90 דקות

נרות הופי נרות אינדיאנים

טפול בנרות אינדיאנים עשויים משעוות דבורים, אשר שואבים בעדינות עודפי נוזלים שהצטברו באוזניים ומסייעים בבעיות אף-אוזן-גרון אשר מקורן בנוזלים, כגון דלקות אוזניים, כאבי גרון, סינוסים, כאבי ראש כרוניים ואלרגיות שונות. הטיפול בנרות הופי מומלץ על בסיס תקופתי, נמשך כ-30 דקות ומתקיים בשילוב עם עיסויים מתאימים או במסגרת הדרכה להורים המעוניינים להעניק טיפול ביתי לילדיהם.

משך הטיפול: 60-90 דקות, כטיפול משולב

אבנים חמות-קרות עיסוי באבנים חמות | מסאז' באבנים חמות | עיסוי אינדיאני

עיסוי בכל הגוף באמצעות חלוקי נחל ואבני בזלת מחוממות ומקוררות לסירוגין, המומלץ לטיפול בכאבים כרוניים ובפרט כאבי גב, כאבי ראש וכאבי רגליים. הטיפול מתחיל בחום – עובר לקור – וחוזר לחום, כאשר השלוב בין החום והקור יוצר את הזרמת הדם האופטימלית הנחוצה לכל חלקי הגוף.

משך הטיפול: 90 דקות

כוסות רוח

טיפול באמצעות כוסות וואקום בעלות קצוות מעוגלים אשר יוצרות אפקט של שאיבה בחלל הכוס בזמן המגע עם העור וכך מסייעות לטיפול בכאבים, בהתכווצויות שרירים ובבעיות נשימה. הטיפול בכוסות רוח נמשך כ- 20 דקות ומתקיים במסגרת עיסוי או בשילוב עם גוואשה.

משך הטיפול: 60-90 דקות, כטיפול משולב

גוואשה

עיסוי מאסיבי באמצעות קרן אייל אשר נעה הלוך ושוב לאורך אזורי הטיפול ויוצרת זרימת דם חזקה, תוך כדי פתיחת חסימות אנרגטיות בגוף, ניקוי אנרגיות מזיקות והזרמת כוחות חיוניים לגוף. הטיפול בגוואשה מומלץ לסובלים מבעיות גב, כתפיים וצוואר ולרוב משולב עם טיפול בכוסות רוח.

משך הטיפול: 60-90 דקות

שלב האבחון

מתקיים בתחילת תהליך הטיפול ומאפשר לאבחן באופן יסודי את צרכי המטופל ולהתאים עבורו את המענה האישי הנכון. האבחון מאפשר לשני הצדדים להכיר זה את זה ומשלב הדרכה ראשונית למטופל לקראת התהליך בגוון, אשר מצריך ממנו לקחת חלק פעיל בדרך להשגת השינוי הרצוי.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here