טיפולים קלאסיים

0
546

הוליסטי שוודי מרגיע, משחרר ומפנק

תנועותיו שקטות וארוכות ומכוונות לרגיעה. soft tissue massage, בשמנים ותמציות ארומאטיות. הטיפול בעיסוי רקמות רכות פועל על רובד השרירים והעור, מעודד יצור הורמוני רגיעה, מניע דם ולימפה, יוצר גירוי עצבי, מפחית מתח נפשי ושרירי, מזרז שחרור רעלים מהגוף. מחבר בין הגוף לנפש על ידי רגיעה עמוקה או מדיטציה,
רוב הבעיות התפקודיות נוצרות ממתח.

רקמות עמוק לפתרון בעיות במערכת השלד והתנועה

משחרר כל שריר בעומקו של הגוף, פועל במקביל על החזקות רגשיות. הטיפול משלב צורות עיסוי יסודיות ועמוקות, לצד מתיחות שונות, המשתנות לפי צרכי המטופל. לשחרור וריפוי אפקטיבי של: כאבי גב צוואר ראש וגפיים, הפרעות נשימה, רוב הבעיות האורטופדיות, פריצות דיסק, אישיאס. העיסוי איטי, עמוק ומשחרר את שרירי הגוף תוך כדי מתיחות והנעת פרקים, פותח חסימה אנרגטית ופיזית בגוף ובנפש ולתחזוקה כללית, המטופל חווה שחרור עמוק, רגיעה תוך התחברות נעימה לגופו. הטיפול כולל שימוש בשמנים ותמציות ארומאטיות. הנחיה לתרגילי מתיחה להטבה ולתחזוקת הגוף.

טיפול באבנים חמות

משולב בעיסוי הוליסטי /רקמות עמוק. במהלך הטיפול חש המטופל את ידי המטופל, ואת האבנים החמות משוחות בשמנים מעסות את גופו לאורכו האבנים משמשות כמובילות חום לאזורי מתח בגוף ולמרכזי אנרגיה שונים. מקורו של הטיפול אינדיאני, הוא טיפול מופלא, יוצר חוויה פיזית עשירה ועמוקה. מתאים לאלו שזוכרים שחיים פעם אחת ולאוהבי תענוגות אמיתיים.

עיסוי תאילנדי מסורתי עמוק, מותח ומשחרר

משלב לחיצות ממוקדות, מתיחות והנעה של המפרקים, זהו פירוק יסודי ונבון של המתח בגוף, הוא נקרא גם "עיסוי יוגה" משום המתיחות הרבות שבו. זו גרסה תאילנדית לעיסוי רקמות עמוק, מותח את הגוף ומרפה כל שריר ומפיג מתחים. הטיפול על מזרון בבגדים נוחים, המטפל משתמש בידיו, כפות רגליו ומשקל גופו כאמצעי בביצוע הטיפול.

שיאצו שלוות זן אמיתית

טיפול יפני המבוסס על פילוסופיה סינית, לחיצות באמצעות כפות הידיים מזרימות את האנרגיה במרידיאנים (ערוצי אנרגיה) ליצירת איזון בגוף ובנפש. הטיפול מחזק את תחושת הקרקע והפשטות, הוא מרגיע מאוד, יכול להיות חזק או חלש בהתאם למטופל על מזרן שיאצו בבגדים נוחים.

עיסוי משולב

משלב מספר צורות עיסוי בהתאם לצרכי המטופל. המטפל משתמש בכל כלי טיפולי העומד לרשותו, ובאינטואיציה רבה על מנת להביא לריפוי. עיסוי בשמנים, מתיחות, נקודות לחיצה, רפלקסולוגיה, ניעות. ניתן למקד את הטיפול באזור/ים מסוימים להעדפתך. ניתן לשלב עיסוי צוואר פנים וקרקפת.

רפלקסולוגיה טיפול מקיף

תורה המאפשרת ריפוי הגוף על ידי עיסוי ולחיצות על מרכזי אנרגיה בכפות הרגליים המשקפים את הגוף. על ידי התבוננות בכף הרגל ניתן לזהות ולטפל בחסימות.

פילינג

ניקוי שכבת העור העליונה על ידי אבקות צמחים אורגניים, כגון קמח חומוס או שיבולת שועל. שמנים ושמנים אתריים.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here